PREHĽAD PROGRAMU:


Dramaticky mladí – vyhlásenie výsledkov súťaže

19.06. / 13:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Divadlo Akadémie umení Banská Bystrica

Dvaja

19.06. / 16:30

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Divadlo Lab VŠMU Bratislava

Šesť postáv hľadá autora

19.06. / 18:30

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Koncert: The Best Off (Roth + Šarišský)

19.06. / 22:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Bratislavské bábkové divadlo

Zhavranelí

20.06. / 09:30

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Staré divadlo Karola Spišáka Nitra

Hop (batolárium)

20.06. / 10:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Staré divadlo Karola Spišáka Nitra

Janko Hraško

20.06. / 14:30

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Mestské divadlo – Divadlo z pasáže Banská Bystrica

Malý princ

20.06. / 16:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Scénografia v divadle a divadlo v scénografii

20.06. / 18:30

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Divadlo Jána Palárika Trnava

Ťapákovci

20.06. / 19:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Koncert: Dorota Nvotová, Jakub Ursiny a Talent Transport

20.06. / 22:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Debris Company Bratislava

Únos Európy

20.06. / 23:30

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Bábkové divadlo Žilina

Tracyho tiger

21.06. / 09:30

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Kritická platforma

21.06. / 11:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Bábkové divadlo na Rázcestí Banská Bystrica

Familiárium

21.06. / 14:30

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Slovenské národné divadlo Bratislava

Túžba po nepriateľovi

21.06. / 15:30

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Bratislavské bábkové divadlo

Kráľ

21.06. / 21:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Koncert: Milo Kráľ Band

21.06. / 22:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Divadlo Aréna Bratislava

Persona

21.06. / 23:30

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


LUDUS Bratislava

Labyrint prísloví

22.06. / 09:30

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Kritická platforma

22.06. / 11:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Divadlo na hojdačke Žilina

Posledný dinosaurus

22.06. / 14:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Slovenské komorné divadlo Martin

Vojna nemá ženskú tvár

22.06. / 15:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Divadlo Jonáša Záborského Prešov

Eugen Onegin

22.06. / 19:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Koncert: Kamil Mikulčík a Pacora Trio

22.06. / 22:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Prešovské národné divadlo

Deň, keď zomrel Gott

22.06. / 23:15

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Bábkové divadlo Košice

Lišiak a Lišiačik

23.06. / 09:30

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Kritická platforma

23.06. / 11:00

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


Kritická platforma o divadelnej sezóne 2016/2017

23.06. / 14:30

DETAILY

PREHĽAD PROGRAMU:


dívadlo KOMIKA Prešov

Čin-čin

23.06. / 15:00

DETAILY

DIVADELNÝ FESTIVAL / 13. ROČNÍK / MARTIN / 19. – 24. JÚN 2017

VIZUÁL FESTIVALU 2017

V roku 2017 opäť v nových farbách.

NÁRODNÝ DOM

ŠTÚDIO

DIVADELNÉ NÁMESTIE

ŠTUDOVŇA


Slovenské komorné divadlo Martin, Divadelná 1, 03601 Martin, Slovenská republika